N

devpark.pl

Nikor Meble zaufało firmie DevPark sp. z o.o. w tworzeniu stron internetowych.

Dział Web Design z Devpark pomaga tworzyć imponujące i nowocześnie wyglądające strony internetowe. Dzięki koncentracji na najmniejszych detalach i kreatywności programistów z Devpark utworzona strona internetowa spełniła w pełni nasze oczekiwania jako klienta.

Dział Seo z Devpark zadbał wyśmienicie o wypromowanie naszej firmy na rynku lokalnym.

Devpark wykazał się godnym polecenia podejściem do wykonania projektu strony, uzgodnienia wymagań, prezentacji a wreszcie przejścia do procesu programowania i wdrożenia dostępnej obecnie strony internetowej. Można więc powiedzieć, że praca z firmą Devpark była godna polecenia nie tylko pod względem rezultatu ale i całego procesu związanego z projektowaniem, programowaniem oraz kreatywnym podejściem do sprawy oraz zaangażowaniem. W szczególności dużą miarę odgrywa tutaj doświadczony zespół zarządzania projektem w Devpark oraz wykorzystywane przez nich narzędzia, dzięki którym jako klient – wiedzieliśmy o każdym etapie na jakim obecnie jest nasz projekt. Także doświadczenie zespołu Devpark wpłynęło na efekt końcowy, ponieważ niektóre z rozwiązań o których nie mieliśmy wiedzy, zostały zaproponowane przez dział Web Design firmy Devpark.

Reasumując – nasza firma, jako zadowolony klient gorąco poleca skorzystanie z usług outsourcingu firmy Devpark, w której tworzenie stron internetowych jest jedynie małą częścią oferowanej działalności związanej z programowaniem.